עזרה ראשונה שיניים

בבוטיק מרפאת השיניים של ד"ר ממלידר תקבלו את המענה המיידי שהנכם זקוקים לו, עזרה ראשונה לשיניים 24 שעות בכל ימי השבוע כדי שלא תשארו עם כאב בלתי נסבל.
ד"ר ממלידר בעל תודעת שירות רגישות ומקצועית ולכן כל מטופל ( אפילו מי שממש חושש מטיפול שיניים ) יצא מרוצה ומחוייך.

עזרה ראשונה לשיניים מוגדרת כאחד מהמצבים הבאים:
רגישות לחום / קור או מתוק  ואפילו כאבים פתאומיים באמצע הלילה.
כשאין הקלה לאחר משככי כאבים.
נפיחות בפנים מלווה בכאב.
חבלה פתאומית בשן שבירת / נפילת כתר, תח״ל או שחזור.
פגם אסתטי במשנן/ שיניים קדמיות

כאב פתאומי בשיניים עלול למנוע מאיתנו תפקוד ולכן יש לטפל במהירות האפשרית. מצב חירום זה מוביל אותנו לחפש את מרפאת השיניים  הקרובה אלינו. עיכוב בטיפול יגרום לכאב מתמשך בפה, נזק, ואף לאובדן שן. ולכן עליך למצוא רופא שיניים איכותי ומקצועי שיתן טיפול הולם מקצועי ומיידי.

במקרים של אבדן או פגם בשחזור קדמי אסתטי יש להשיב במהירות את הבטחון ע״י טיפול עזרה ראשונה שהיא גם טיפול דפניטיבי, אסתטי ביותר ומהיר לביצוע.

במקרים מסויימים העזרה הראשונה תהא גם הטיפול הדפניטיבי, קרי לא מחייב טיפול המשך. אולם, במקרים אחרים עזרה ראשונה היא טיפול להקלה ראשונית על מכאוב או אי נוחות ומצריכה המשך טיפול מסודר באזור הבעייתי לפי תכנית טיפול אח״כ.

רבים ממטופלי העזרה הראשונה – מטופלים שמגיעים לעיתים לעזרה ראשונה יודעים שעליהם להגיע לטיפול מסודר לפי בדיקה ותכנית טיפול, אך מסיבות שונות יגיעו רק לטיפול עזרה ראשונה כשהם עם כאב שיניים. חשוב להדגיש שאנו ממליצים להמשיך לטפל בצורה מסודרת לאחר בדיקה קפדנית ולפי תכנית טיפול ולא להזניח את המקום. הסיבות הברורות הן על מנת שלא יהיו כאבים נוספים ועל מנת לשמור על בריאות השיניים לאורך כל החיים.

במרפאה אפשר לקבוע טיפולי המשך שונים אחרי טיפול עזרה ראשונה כמו טיפול שורש, ביצוע כתרים בשיניים ועוד טיפולים נדרשים כולל אפשרות של שיקום הפה כולו.

אבחון וטיפול מהיר ומקצועי של הגורם למצב יעניק לכם לילה שקט. בכל מצב חירום אנו ממתינים לכם.

התקשרו עכשיו למרפאת השיניים של ד"ר ממלידר 24 שעות והחיוך יחזור אליכם.

בברכה, ד"ר ממלידר והצוות

חיפוש

מאמרים נוספים

כתבו לד"ר ממלידר