דר' אבי ממלידר

ד"ר אבי ממלידרמרפאת שיניים בוטיק ד"ר אבי ממלידר הוד השרון

ד"ר אבי ממלידר הוא רופא שיניים מנוסה המאמין בעבודה ללא פשרות.
ד"ר ממלידר מטפל ויוצר חיוכים מושלמים כבר שנים רבות.
בשנת 2000 סיים ד"ר ממלידר את לימודי רפואת השיניים
באוניברסיטת תל אביב, ניהל מרפאות שיניים שונות והיה אחראי לרפואת השיניים ביחידות נבחרות במסגרת שירותו הצבאי, סיים לימודי רפואה כללית בשנת 2009, עבד בבתי חולים בארץ, וכיום מנהל מרפאת שיניים בהוד השרון המתמחה בכל שיטות טיפולי השיניים האסתטים והמורכבים. עיקר פעילות המרפאה הינה רפואת שיניים אסתטית כללית, שיחזור שיניים אסתטי, שיקום פונקציונלי ואסתטי על גבי שיניים ושתלים דנטלים.

לד"ר ממלידר נסיון נגדש שרכש במחלקה לכירורגית פה ולסת בתל השומר, ותקופה לא מבוטלת של התמחות בכירורגיה כללית בנוסף לתקופת פעילות יומיומית שוטפת במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שערי צדק.

ד"ר ממלידר שותף למחקרים בתחום השתלים כבר משנת 1998 ופרסם בעיתונות המקצועית במסגרת קבוצת מחקר לה היה שותף.

ד"ר ממלידר הקים מרפאת שיניים מעוצבת ונעימה ובה צוות מיומן ומעודכן בתחומי האסתטיקה הדנטלית, כירורגיית שתלים ושיקום על גבי שתלים דנטלים. הצוות כולל רופאים מומחים בתחומי רפואת השיניים השונים.

תוך כדי ניהול מרפאת השיניים, ד"ר ממלידר עבר קורסים והשתלמויות בנושאים של אסתטיקה דנטלית, ושיקום. נוסף לזה , הדריך רופאים רבים, מלמד ומנחה סדנאות מקצועיות לרופאים ורופאי שיניים בנושאים מגוונים, ביניהם: אסתטיקה דנטלית, הלבנת שיניים, ציפויי חרסינה, כתרי חרסינה מלאה וזירקוניה, שתלים דנטליים, שחזורים בגוון השן וכו׳.

כיום ד"ר ממלידר מנהל את מרפאת השיניים שלו רופא שיניים ויועץ מוביל לחברות שונות. בתחומי רפואת שיניים אסתטית, שתלים דנטלים וכל מה שקשור לאסתטיקה של הפה.

– מדוע לבחור במרפאת ד"ר ממלידר..

רפואת שיניים מוכחת עובדתית ומגובה מחקרית

גישתנו הינה רפואת שיניים מוכחת עובדתית ומגובה במחקרים. במרכזה של הגישה, רפואה עדכנית ובת יומנו ושימוש אך ורק בחומרים בעלי אישור משרד הבריאות, חומרים מעולים ואיכותיים ללא פשרות. שימוש בטכניקות שהוכחו כמתקדמות ואיכותיות והוכחו במחקרים מדעיים.
אנו מאמינים ברפואת שיניים ללא פשרות, ומיישמים זאת בעבודתנו בפועל ברמת הגמר והאיכות.

צוות רופאים מומחים מהמובילים בתחומם.
במרפאתנו מבוצעים טיפולי חניכיים ושתלים ע"י מומחה לרפואת חניכיים וטיפולי שורש ע"י מומחה לטיפולי שורש בעזרת מיקרוסקופ.

השמת דגש על אוירה נעימה בדרך לתוצאה.
אצלנו מחייכים בדרך לתוצאה.
הטיפולים מתבצעים באווירה רגועה ומקום נעים כי אנו מאמינים שרוגע הוא מרכיב חיוני בתהליך הטיפול ולכן מושקעים על ידינו מירב המאמצים כדי שהתהליך כולו יהיה נעים עבור המטופל.
טיפול שיניים יכול להיות חוויה נעימה ולכן הקפדנו על יצירת אווירה נינוחה ורגועה בכל חלקי המרפאה ובכל הפגישות. טלויזיות ומוזיקת רקע מלווים את פגישותיהן ועומדים לשירותך במטרה אחת שתרגיש בנוח.

שירות מכל הלב,
חשוב לנו להתאים את עצמנו אליך גם בלוחות הזמנים ומשך הפגישות, וכך להפוך כל תכנית טיפול לאפשרית עבורך, גם מהבחינה הכלכלית.

חיוך יפה הוא חיוך בריא
אנחנו נקפיד על תחזוקה נכונה כדי שהחיוך היפה שניצור לך יישאר לשנים רבות.
אנו מתחייבים לשמור על בריאות השיניים והחניכיים כך שהפה שלך יהיה בריא ורעננות הנשימה שלך תישמר לאורך זמן.

מכשי רנטגן דיגיטלי לביצוע צילומי שיניים.
ברוב מרפאות השיניים נמצא מכשור רנטגן סטנדרטי. מכשיר הרנטגן הדיגיטלי שבמרפאת השיניים שלנו  מעביר את התמונה ישירות למחשב ללא צורך בהליך של פיתוח כמו בעבר. איכות הצילומים שהמכשיר מפיק טובה יותר מהמכשירים של הדור הקודם ולכן צילום השיניים עם המכשיר החדש נותן אפשרות לאבחנה מדויקת יותר של מצב השיניים.  עיבוד תמונה ממוחשב מסייע רבות באבחנה והכי חשוב: מכשיר הרנטגן הדיגיטלי מפחית את עוצמת הקרינה ב- 90%.

ציוד רפואי חדיש ומתקדם
המכשור הדנטלי במרפאתנו הוא המודרני והעדכני ביותר בתחום רפואת השיניים. הוא מאפשר לנו להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בכל אחד מסוגי הטיפולים השונים, לאלחוש ללא כאב, להפחית קרינה בצורה משמעותית ולהבהיר ולהלבין שיניים בתוך שעה אחת בלבד.

במרפאת ד"ר ממלידר משתמשים בחומרים המתקדמים, האיכותיים והעמידים ביותר שיש.
כולם מאושרי משרד הבריאות ומחברות בעלות שם עולמי.
חלקם ייחודיים ביותר ומיובאים למרפאתנו במיוחד מחו"ל להבטחת תוצאות טיפולים איכותיות ועמידות לשנים רבות.

החרסינה הכי חדישה ועמידה, זירקוניה ייחודית לאסתטיקה, השתלים המתקדמים ביותר, העצם הכי איכותית בשוק העולמי, ממברנות וחומרים ייחודיים לשמירת העצם לאחר עקירות.

ד"ר ממלידר מתעדכן ומתחדש כל הזמן בהתאם למחקרים העולמיים הקיימים.
ד"ר ממלידר שם דגש על גישת טיפול המוכחת עובדתית באמצעות מחקר ובמרכזה רפואה בת יומינו המתבצעת ללא פשרות עם החומרים המעולים והאיכותיים ובטכניקות אשר הוכחו כמוצלחות ומתקדמות מחקרים מדעיים.

במרפאת ד"ר ממלידר תפגשו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. כגון,

-תכנון השתלים בצורה ממוחשבת ניתן לבצע מבעוד מועד וכאשר נתונים מצילומי הסיטי הממוחשבים מועברים יחד עם מידות של הלסתות הם מאפשרים הכנת תבניות ייעודיות ליום ההשתלה.

-במקרים בהם כמות העצם בלסתות הינה בלתי מספקת לשתלים רגילים, מבוצעים במרפאתנו שתלים קצרים במיוחד או שניתן לבצע תוספת עצם.

הרמת סינוס או השתלת עצם כך ניתן לתכנן וליצור שתלים וטיפול ברמה אישית ולהשיב למטופל איכות חיים על ידי שיקום קבוע שיאפשר תיפקוד מלא עם פה מלא שיניים כבר ביום ההשתלה

במקרים רבים הטכנאי הדנטלי מתכנן ובונה וירטואלית את השיניים על גבי המחשב ומייצר את הכתרים, ציפויי החרסינה או השיקום על גבי שתלים בעזרת מדפסת תלת מימדית וללא מגע יד אדם. אנו מקפידים לעבוד עם המעבדות הדנטליות הכי מתקדמות בארץ ובעולם. כיום, עבודות רבות מגיעות אלינו מחו״ל ומיוצרות ע״י אומנים וטכנאים בדרגת רבי אומן מהעולם.

-הרדמת שיניים ואילחוש שיניים

חוששים ממזרק הרדמה? מי לא חושש ? במרפאתנו שיטה ייחודית להרדמה. בשיטה זו, באמצעות סוגסטיה, דמיון מודרך וכיוון מדויק של כמות לחץ ומהירות חומר ההרדמה נמנעת תחושת הכאב בזמן ההרדמה, אנו מרדימים בכמה שלבים ולכן כמות החומר מדודה וניתנת לשליטה, ניתן להרדים משן בודדת ועד להרדמת כל הלסת.

הלבנת שיניים בשיטה הכי עדכנית

טכניקת ההלבנה המסורתית עושה שימוש בסדים בבית. במרפאתנו מבוצעת גם הלבנת שיניים מהירה בעזרת לייזר ואור המאיצה את חומרי ההלבנה ומאפשרת הבהרת השיניים תוך שעה בטיפול אחד במרפאה.
ולאלו הרוצים ״מראה הוליוודי״ ניתן להבהיר עוד את השיניים באמצעות ציפויים.

אנחנו עדכניים יותר
מטופלי המרפאה נהנים מכל הידע העדכני והמתקדם ביותר, ממכלול האפשרויות השונות להשגת חיוך מושלם ומתוצאות מדהימות עם כל חיוך.

ד"ר אבי ממלידר משתתף באופן שוטף בכנסים בארץ ובעולם, מרצה, מלמד בסדנאות לרופאים ושותף למחקרים בתחומי ההשתלות מאז 1998.

לד"ר אבי ממלידר נסיון רב שנים וחיוכים רבים של מטופלים להם הוא אחראי באופן אישי.
ד"ר ממלידר פועל להתאמת השיניים לכל הפנים לפי העקרונות האסתטיים והפרופורציות המתאימות במצג השיניים. לכל המעוניינים בחיוך אסתטי יותר, יפה ומרשים. לכל המעוניינים ברופא שיניים מהמובילים בתחום האסתטיקה הדנטלית, מובטחת כאן הצלחה בתחום, ממשcrème de la crème.. של טיפולים.

הרופאים המומחים יודעים לעשות גם טיפולי שיניים רגילים כמו סתימות או טיפולי שורש וגם טיפולי שיניים משקמים כמו השתלת שיניים. הרופאים המומחים נחשבים מובילים בתחומם, בעלי ניסיון רב ברפואת שיניים וישמחו לסייע ולטפל.

נשמח לראותך במרפאתנו,
אנחנו כאן בשבילך!

בברכה,
ד"ר ממלידר וצוות המרפאה