הליך למינייט - ציפוי חרסינה

במהלך השנים מראה הדנטין – שנהב השן (מורכב מתעלות מיקרוסקופיות. תעלות אלו מתחילות ממפגש שכבות הזגוגית והדנטין, ונמשכות עד לשכבה החיצונית של מוך השן) מצהיב וצבעו נעשה כהה יותר. גוון השנהב משפיע רבות על צבע השן עקב השקיפות של שכבת זגוגית השן.
במרפאת השיניים של ד"ר ממלידר נשיב לך את הגוון הבהיר והאהוב עליך, לבקשתך נייצר עבורך אף גוון שיניים לבן מאוד על מנת להשיב לך את הבטחון העצמי בחיוך היפה שמגיע לך.

מטרת ההליך לייצר חיוך מושלם בגוון ובצורה.

ניתן לבחור גוון מאוד בהיר וכך ליצור ׳חיוך הוליוודי׳.

ניתן באמצעות ההליך לתקן פגמים ולהסתיר גוון כהה או שינויי צבע בגלל טיפולים קודמים או טראומות קודמות.

ניתן ליצור מנשך יותר אידאלי ו׳ליישר׳ שיניים באמצעות תכנון מראש.
תנאים מקדימים:

א. השיניים והחניכיים שלך חייבות להיות בריאות לפני ההליך.

ב. במידת הצורך יטפל רופא שיניים – רצוי פריודנט- מומחה חניכיים – על מנת לסלק כל מחלה מהחניכיים שלך. במקרים חמורים – הקצאת שורשים (ניקוי עמוק – כל פגישה רבע פה) תחת הרדמה מקומית.

ג. שיננית – ניקוי אבנית ופלאק כל 3 חוד' לשימור בריאות החניכיים והיגיינה הפה.

ד. הרופא יטפל בחריקת שיניים / שחיקת שיניים ע"י סד לילה קשיח. מכיוון שהציפויים הינם דקים החריקה עלולה לסכן אותם. בכל מקרה של ציפוי יותר מ 6 שיניים. 
סדר הפגישות ליצירת ציפויי שיניים/ למינייטס קבועים:

אחרי שהרופא וידא שהשיניים מטופלות והיגיינת הפה ראויה, הוא לוקח מידות ראשונות -מידות למידה. ד"ר ממלידר ישוחח עם המטופל ויחליטו ביחד על הגוון הנבחר מבין כל האפשרויות ע״י הדמיה וצילומים. לדוגמא: ניתן לבחור גוון מאוד בהיר וכך ליצור ׳חיוך הוליוודי׳. אח"כ במהלך שתי פגישות נתחיל ונסיים את כל הטיפול המתוכנן.
בפגישה הראשונה: יכין הרופא את השיניים, יקח מידות סופיות וישחזר זמנית את השיניים.
בפגישה השניה:
יסיר הרופא את השחזור הזמני, ינקה היטב את השיניים וידביק באופן קבוע את הציפויים שהוכנו מבעוד מועד במעבדה מיוחדת על מנת שיהיו מדויקים ברמת המיקרון. תצאו עם חיוך מושלם והמון ביטחון, כפי שמגיע לכם!
את זה אנו מבטיחים באחריות!!

חיפוש

מאמרים נוספים

כתבו לד"ר ממלידר