שיקום פה / שיקום מורכב

אצלנו במרפאה של  ד"ר ממלידר בהוד השרון תעברו טיפולים לשיקום השיניים והמשנן ותקבלו את רמת האסתטיקה הגבוהה ביותר הקיימת היום ברפואת השיניים המתקדמת והעדכנית.

 במרפאת הבוטיק של ד"ר ממלידר ניתן לקבל את הטיפולים המורכבים והמסובכים ביותר ע"י רופאים מומחים ולצאת עם חיוך מושלם.

שיקום מהו?

ד"ר ממלידר עוסק בשחזור שיניים כדי לשפר תפקוד ואסתטיקה ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר. החל בטיפולים פשוטים כמו סתימות לבנות- שחזורים בגוון שן עם מיטב החומרים הטובים ביותר שיש, כתרים בודדים, ועד לטיפולים מורכבים לשיקום הפה שכוללים טיפול בשחיקת שיניים, השלמת חסר שיניים נרחב, הפרעות תפקודיות בפרקי הלסת , בעיות סגר מסובכות, וזאת באמצעות התקנת תותבות, גשרים, השתלות ועוד.

ביצוע טיפול שיניים מורכב של שיקום פה כולל:

טיפול מלא לשיקום חלל הפה לשחזור מערכת השיניים והלעיסה. טיפול להחזרת מראה אסתטי וטבעי ולשיפור החיוך עם תפקוד מלא למערכת השיניים. במסגרת הטיפול: 

  • השלמת שיניים חסרות, על ידי שתלים, גשרים, ציפויי חרסינה וכתרים.
  • משפרים את המראה של השיניים על ידי כתרי זרקוניה, ציפויי חרסינה והלבנת שיניים.
  • מטפלים בשחיקת שיניים, מטפלים בבעיות סגר והפרעות תפקודיות במפרקי הלסתות.

כל הטיפולים הללו דורשים רמת מומחיות ומקצועיות גבוהה במיוחד, כוללים אבחון יסודי ומקיף, בניית תוכנית טיפולים מדויקת המותאמת בצורה מלאה למטופל באופן אישי ותובעים התייחסות מעמיקה לגורמים לבעיות השיניים שהביאו אותנו למצב היום.

התייעצות מקצועית עם קשת המומחים הנמצאים במרפאה מתבקשת בכל מקרה שיקום מורכב וכמובן שהתהליך כולל ליווי צמוד במהלך כל הטיפולים וביניהם עד להשגת החיוך המושלם

ובהמשך מעקב וטיפול שגרתי אצל שיננית לשמירת התוצאות.

כתרים וגשרים

במרפאת הבוטיק של ד"ר ממלידר מבוצע שיקום הפה באמצעות כתרים וגשרים העשויים מחומרים שונים, ביניהם: כתרי זרקוניה/ כתרים אסתטיים במיוחד וכתרי max-E ההשחזה מינימלית לכתר חרסינה מלא ללא יד אדם. לכתרים אלה יש יתרון גדול והוא המראה המתקבל של שיניים אסתטיות. כתר זה או דומיו מחקים בצורה הטובה ביותר את תכונותיה האופטיות של שן טבעית.